Domek “Dudek”

OPIS

Dudek polecany jest dla dwóch rodzin 4 + 6. Dudek to piętrowy domek z bali posiada 4 pokoje: dzienny z tv, 2 sypialnie, aneks kuchenny i lodówka. Przy domku jest miejsce parkingowe, ogródek, huśtawki, grill, stół z zadaszeniem. Domek dudek znajduje się ok. 100 metrów od plaży. Do lasu jest 10 metrów! Sklep spożywczy i przemysłowy znajduje się około 20 metrów od domku. Restauracja 100 metrów od domku. Wielkość działki 8 arów ilość domków na działce 2.

CENNIK

Cena w sezonie Cena poza sezonem
od 500 zł. od 400 do uzgodnienia

Lokalizacja: 51.491750, 23.527883

Rezerwacja online

Zdjęcia domku i placu zabaw

Przy każdym domku znajduje się miejsce dla samochodów. Wszystkie apartamenty posiadają łazienki, które wyposażone są w ubikację, prysznic i umywalkę z lustrem. Do niektórych domków można przyjechać ze swoim pupilkiem wcześniej nas o tym informując (usługa dotyczy wyłącznie domku Ola i Pati). W ofercie posiadamy 10 odrębnych lokali, w których jest łącznie 65 miejsc noclegowych. Jeżeli chcą Państwo spędzić wymarzony weekend czy tydzień nad jeziorem Białym – nasze domki będą najlepszym wyborem. Wysoki standard i przystępna cena sprawia, że ​​co roku odwiedza nas coraz więcej wczasowiczów z Polski i europy. Dołącz do nas i Ty. Zapraszamy serdecznie!

Jezioro Białe w Okunince.

Jezioro Białe – jezioro we wschodniej Polsce, położone we wschodniej części Równiny Łęczyńsko-Włodawskiej, 7 km na południe od miejscowości Włodawa przy wsi Okuninka.

Pochodzenie nazwy Okuninka nie jest do końca znane. Istnieje na ten temat kilka hiptez.
Te najbardziej popularne to ryby okonie które żyją w Jeziorze Białym. Kiedyś było ich zdecydowanie więcej. Aktualnie nadal są przeważającą częścią fauny zbiornika wodnego.

Do największych atutów Jeziora Białego można zaliczyć czystą wodę i piaszczyste plaże, które są ewenementem na Pojezierzu łęczyńsko-włodawskim.

Nad jeziorem Białym występuje większa zawartość jodu aniżeli nad naszym morzem.

W zbiorniku wodnym podczas corocznych badań odkryto występowanie srebrzanu a to on korzystnie wpływa na naszą cerę i układ nerwowy dlatego podczas pobytu na wczasach zaleca się częste kąpiele w naszym jeziorze.

Jezioro nasze ma wody gruntowe i posiada zdolność samooczyszczania. Po 2 miesięcznym sezonie letnim jest silnie eksploatowane i przez kolejnych 8 miesięcy wegetacji odpoczywa, przywracając jego pierwotny stan sanitarno – biologiczny.

Nasze domki letniskowe w Okunince