Slide Two
Slide Two
Slide Two
Slide Two
previous arrow
next arrow

Spływy kajakowe

Kajakowe spływy po Bugu i Włodawce.

Kraina pięknych krajobrazów, jezior krasowego pochodzenia, tajemniczych lasów i mokradeł to bez wątpienia Pojezierze Łęczyńsko – Włodawskie. Jednym ze sposobów na zwiedzenie tego bardzo atrakcyjnego dla przyrodników i turystów obszaru jest wybranie się na spływ kajakowy rzeką Bug lub rzeką Włodawką. Zajmujemy się obsługą spływów kajakowych od 2002 roku mamy wiec w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Firma nasza organizuje spływy kajakowe Bugiem na całym jego granicznym odcinku od Gołębi do Niemirowa, głównie jednak działamy na:

Szlaku kajakowym – Poleska Dolina Bugu:

Świerże – Hniszów – Siedliszcze – Wola Uhruska – Zbereże – Wołczyny – Sobibór – Trójstyk granic – Włodawa – Szuminka – Różanka – Pawluki – Kuzawka gm. Hanna – (110 km)

Szlaku kajakowym Bug-Krzna:

Sławatycze – Jabłeczna – Szostaki – Kodeń – Kostomłoty – Żuki – Michalków – (55 km)

Jak i również na mniejszej rzece, dopływie Bugu – Włodawce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której każdy kto lubi spędzać aktywnie czas na łonie natury na pewno znajdzie coś dla siebie. Korzystając z naszych usług można wybrać się na spływy kajakowe Bugiem kilkugodzinne jak również kilkudniowe.

Istnieje możliwość wyboru proponowanych przez nas sprawdzonych odcinków rzeki, jak również indywidualne zaplanowanie sobie trasy spływu.